z piątego Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty na rok 2018
Piąte Biegowe Grand Prix zostało przeprowadzone zgodnie z regulaminem w dniu 11.08.2018 roku
w Jastarni. Gospodarzem oraz fundatorem nagród był Urząd Miasta w Jastarni.
Trzech najlepszych uczestników w każdej kategorii wiekowej otrzymało z rąk Burmistrza Miasta Jastarni Tyberiusza Narkowicza pamiątkowe puchary oraz dyplomy.
BIEG MALUCHA
Dzieci do lat 7 /dystans ok.350 m/
D z i e w c z ę t a
1. Machulak Hanna 1:35,0
C h ł o p c y
1. Korth Marcin 1:14,4
2. Malcher Mikołaj 1:26,7
3. Trzeciakowski Franciszek 1:31,6
4. Kowalski Kacper 1:31,8
5. Dziemiańczyk Julian 1:39,7
6. Kohnke Adam 1:40,3
7. Dziemiańczyk Franciszek 2:00,1
8. Capiński Mieszko 2:24,1
Dzieci do 10 lat /dystans ok. 700 m/
D z i e w c z ę t a
1. Machulak Zofia 2:53,7
2. Korth Martyna 2:56,1
3. Sulińska Anna 3:14,3
4. Wróbel Pola 3:22,7
5. Hanna Kwiatkowska 3:32,1
C h ł o p c y
1. Capiński Miłosz 2:45,8
2. Czudec Szymon 2:47,8
3. Jasiński8 Kacper 3:03,2
4. Zieniaretski Władysław 3:03,4
5. Kieler Wiktor 3:13,6
6. Malcher Antoni 3:25,0
7. Tworek Adam 3:27,8
8. Borowicz Kacper 3:29,3
- 2 -
WYNIKI
Bieg Chłopców do lat 15 – dystans ok. 2,5 km
1. Matysiak Jakub 2003 Białystok 10:29,3 I
2. Jaskułka Antoni 2006 Swarzewo 10:46,3 II
3. Mazurczak Mateusz 2003 Warszawa 11:23,6 III
4. Dziemiańczyk Antoni 2006 Białystok 13:12,0 IV
Bieg Kobiet i Mężczyzn – dystans ok. 5 km
1. Bullmann Dawid 1989 Werblinia 16:27,6 I M16-30
2. Jagielski Jerzy 1984 Jawor 17:32,8 I M31-45
3. Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 18:05,8 II M31-45
4. Maciszka Radosław 2001 Świecino 18:20,9 II M16-30
5. Wróbel Daniel 1989 Bestwinka 18:36,3 III M16-30
6. Panowicz Krzysztof 1975 Ostrów Wielkopolski 18:45,4 III M31-45
7. Dawidowski Roman 1967 Puck 18:53,2 I M46-59
8. Płotalski Paweł 1979 Janikowo 19:25,9 IV M31-45
9. Kowalski Tomasz 1983 Mińsk Mazowiecki 19:57,3 V M31-45
10. Adamczyk Grzegorz 1974 Mikołów 20:13,4 VI M31-45
11. Segit Michał 1982 Lublin 20:22,0 VII M31-45
12.Budzisz Karol 1985 Jastarnia 20:43,4 VIII M31-45
13. Kaczmarczyk Krzysztof 1975 Dobro 20:54,9 IX M31-45
14. Boszk Łukasz 1980 Jastarnia 20:56,0 X M31-45
15. Łysoniewski Michał 1982 Żyrardów 21:22,7 XI M31-45
16. Wolak Izabela 1990 Jawor 21:27,9 I K
17. Czuder Mateusz 1982 Legionowo 21:55,7 XII M31-45
18. Twork Tomasz 1988 Władysławowo 22:20,4 IV M16-30
19. Machulak Antoni 1980 Gościęcino 22:29,5 XIII M31-45
20. Kucharski Marek 1985 Warszawa 22:46,9 XIV M31-45
21. Dettlaff Aleksandra 1994 Strzelno 22:58,6 II K
22. Polankowski Marek 1967 Kłobuck 23:02,5 II M46-59
23. Szfruga Michał 1977 Dąbrowa Górnicza 23:17,9 XV M31-45
24. Tomys Ryszard 1948 Szemud 23:57,7 I M60+
25. Plewiński Rafał 1983 Gdynia 24:17,6 XVI M31-45
26. Malcer Aleksander 1971 Gnieżdżewo 24:43,8 III M46-59
27. Ciupek Krzysztof 1973 Grojec 24:46,2 XVII M31-45
28. Rybarczyk Robert 1974 Warszawa 24:51,0 XVIII M31-45
29. Andrzejczak Zbigniew 1956 Rewa 24:57,9 II M60+
30. Gasztold Urszula 1978 Białystok 24:58,5 III K
31. Murański Józef 1945 Jastarnia Bór 24:58,8 III M60+
32. Wenta Franciszek 1951 Krokowa 25:01,4 IV M60+
33. Melcer Andrzej 1999 Gnieżdżewo 28:47,4 V M16-30
34. Kucharski Krzysztof 1960 Warszawa 28:47,8 IV M46-59
35. Paśnicka Marta 2002 Warszawa 30:27,5 IV K
36. Struck Ryszard 1962 Jastarnia Bór 33:55,1 V M46-59
KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO V BIEGU
Dziewczęta do 15 lat
1-3. Spyra-Głowała 2009 Kosakowo 35 pkt.
Bojke Magdalena 35
Kołek Natalia 2005 Janów 35
Chłopcy do 15 lat
1. Jaskułka Antoni 2006 Swarzewo 92 pkt.
2.. Zaliński Dawid 2003 Błądzikowo 70
3-4. Pękala Wiktor 2004 Janów 35
Matysiak Jakub 2003 Białystok 35
5-6. Gawlik Kacper 2006 Mosty 32
Gaffke Maciej 2004 Żarnowiec 32
- 3 -
7-10. Kałaska Jakub 2007 Rewa 30
Lisakowski Adrian 2003 Władysławowo 30
Balicki Ignacy 2006 Warszawa 30
Mazurczak Mateusz 2003 Warszawa 30
11-13. Gawlik Jakub 2004 Mosty 28
Magdoń Jan 2008 Grodzisk Mazowiecki 28
Dziemiańczyk Antoni 2006 Rewa 28
14-16. Maszota Kamil 2007 Mosty 26
Kałaska Jakub Rewa 26
Misterski Michał 2006 Warszawa 26
17-18. Bojke Michał 25
Kotyla Aleksander 2007 Oświęcim 25
Kobiety /open/
1-4. Prętka Natalia 1999 Mosty 35 pkt.
Szczepkowska Paulina 35
Kukiełko Tatiana 1995 Mosty 35
Wolak Izabela 1990 Jawor 35
5-8. Śliwińska Aleksandra 1994 Kosakowo 32
Gaffke Paulina 1996 Brzyno 32
Cepińska Anna 1972 Wejherowo 32
Dettlaff Aleksandra 1994 Strzelno 32
9-11. Spyra-Głowała Agnieszka 1981 Kosakowo 30
Jaworska Anna 1986 Skarżysko Kamienne 30
Gasztold Urszula 1978 Białystok 30
12-14.. Palińska Barbara 1984 Gdynia 28
Banasik Agnieszka 1995 Skarżysko Kamienne 28
Piaśnicka Marta 2002 Warszawa 28
15-16. Gawlik Danuta 1975 Mosty 26
Mosiór Aneta 1987 Gniew 26
17-18. Zych Anna 1972 Lublin 25
Mazurowska Angelika 1975 Pieszyce 25
19. Herold-Bury Iwona 1966 Kosakowo 24
20-21. Wica Katarzyna 1982 Rewa 23
Zasada Joanna 1978 Mosty 23
22. Jagmin Izabela 1983 Mosty 21
M 16-30
1. Bullmann Dawid 1989 Werblinia 140 pkt.
2. Gaffke Mateusz 2000 Brzyno 92
3. Twork Tomasz 1988 Mrzezino 82
4 .Maciszka Radosław 2001 Świecino 64
5. Szweda Michał 2000 Celbowo 56
6. Wróbel Daniel 1089 Bestwinka 30
7-9. Maciszka Radosław 2001 Świecino 28
Dors Łukasz 2002 Janów 28
Kołek Patryk 2002 Janów 28
10-12. Śliwiński Andrzej 1991 Kosakowo 26
Olejniczak Szymon 1990 Poznań 26
Melcer Andrzej 1999 Gnieżdżewo 26
13-15. Prętki Paweł 2001 Mosty 25
Eliasz Dawid 1993 Hel 25
Cuże Dawid 1998 Hel 25
16. Przerwa Adrian 1997 Lublin 23
17-18. Nowicki Łukasz 1995 Gdynia 22
Twork Tomasz 1988 Mrzezino 22
19. Boszk Michał 2002 Hel 21
20. Bramowski Dawid 2002 Chrzanów 20
- 4 -
M 31-45
1. Swędrowski Sylwester 1981 Pogórze 96 pkt.
2. Kujawski Grzegorz 1978 Puck 70
3. Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 58
4. Kałaska Radosław 1978 Rewa 51
5-6. Labudda Andrzej 1985 Władysławowo 35
Jagielski Jerzy 1984 Jawor 35
7-10. Labudda Wojciech 1983 Puck 30
Bojke Adam 30
Marzec Paweł 1982 Tarnów 30
Panowicz Krzysztof 1975 Ostrów Wielkopolski 30
11-13. Pionk Rafał 1984 Miszewo 28
Elmiś Grzegorz 1975 Hel 28
Płotalski Paweł 1979 Janikowo 28
14-16. Bojke Leszek 26
Kołek Adam 1974 Janów 26
Kowalski Tomasz 1983 Mińsk Mazowiecki 26
17-20.Gawlik Mariusz 1976 Mosty 25
Korth Jan 25
Szczęśniak Krzysztof 1982 Cisowa 25
Adamczyk Grzegorz 1974 Mikołów 25
21-23. Przysiecki Michał 1987 Pogórze 24
Padowski Piotr 1981 Maków Mazowiecki 24
Segit Michał 1982 Lublin 24
24-25. Bartosiewicz Marcin 1979 Kraków 23
Budzisz Karol 1985 Jastarnia 23
26-28. Różyc Jarosław 1975 Kosakowo 22
Koliński Krzysztof 1980 Lipusz 22
Kaczmarczyk Krzysztof 1975 Dobro 22
29-31. Karaś Grzegorz 1985 Pogórze 21
Mirończuk Włodzimierz 1978 Hel 21
Boszk Łukasz 1980 Jastarnia 21
32-34. Porada Piotr 1983 Połchowo 20
Myślisz Bartosz 1982 Hel 20
Łysoniewski Michał 1982 Żyrardów 20
35-36. Kata Artur 1987 Czeladź 19
Czuder Mateusz 1982 Legionowo 19
37-38. Malczewski Wojciech 1979 Łódź 18
Machulak Antoni 1980 Gościęcino 18
39-40.. Kotyla Ryszard 1980 Oświęcim 17
Kucharski Marek 1985 Warszawa 17
41-42. Misterski Michał 1974 Warszawa 16
Szfruga Michał 1977 Dabrowa Górnicza 16
43-44. Mosór Paweł 1986 Hel 15
Plewiński Rafał 1983 Gdynia 15
45-46. Kraus Przemysław 1979 Pieszyce 14
Ciupek Krzysztof 1973 Grojec 14
47. Rybarczyk Robert 1974 Warszawa 13
M 46-59
1. Dawidowski Roman 1967 Puck 105 pkt.
2. Willner Waldemar 1964 Domatówko 60
3. Gaffke Jarosław 1980 Brzyno 35
4-7. Mislisz Piotr 1964 Osłonino 32
Gaffke Henryk 32
Kaleta Jan 1970 Kraków 32
Polankowski Marek 1967 Kłobuck 32
8-10. Zwoliński Tomasz 1971 Mosty 30
Dors Grzegorz 1962 Janów 30
Malcer Aleksander 1971 Gnieżdżewo 30
- 5 -
11-13. Rybarz Artur 28
Wójcik Wiesław 1959 Hel 28
Kucharski Krzysztof 1960 Warszawa 28
14-15. Skosolas Janusz 1970 Mosty 26
Struck Ryszard 1962 Jastarnia Bór 26
16. Niedostatkiewicz Maciej 1970 Gdynia 25
17. Bury Marcin 1969 Kosakowo 24
M 60 +
1. Tomys Ryszard 1948 Szemud 134 pkt.
2. Andrzejczak Zbigniew 1956 Rewa 122
3. Murański Józef 1945 Jastarnia-Bór 110
4. Wenta Franciszek 1951 Krokowa 98
5-6. Grzesiak Zdzisław 1952 Gdynia 26
Jendrlank Wiesław 1958 Maratonka Grajewo 26
Kolejny Bieg odbędzie się w sobotę 15 września 2018 roku na terenie Miasta Władysławowo.
Zapraszamy!