Wpisz poniżej swój adres e-mail,aby być informowanym o nowościach.

 

 

 

 

 

 

 

Dzielna postawa zawodników SP Jastarnia

Finały wojewódzkie „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku

 

W tygodniu przedświątecznym, na obiektach Gdańskiego Ośrodka Sportu odbyły się finały wojewódzkie największego turnieju piłkarskiego w Europie „Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku. Szkoła Podstawowa w Jastarni reprezentowała powiat pucki w kategorii do lat 8 oraz 10. Możliwość rozgrywania spotkań na byłym stadionie Lechii Gdańsk, pamiętającym słynne spotkanie z Juventusem Turyn, stanowiła przy okazji lekcję historii dla młodych zawodników. Nasze drużyny zmierzyły się z najlepszymi zespołami z województwa pomorskiego, w swoich kategoriach wiekowych Rywalizacja z tak renomowanymi zespołami, to już spory sukces naszych zawodników, którzy dzielnie walczyli, mimo niesprzyjającej pogody. Drużyna U-8 wygrała jedno spotkanie oraz poniosła dwie porażki, natomiast zespół U-10 po dwóch porażkach, zremisował ostatni mecz 4:4. Warto dodać, że dla wielu młodszych zawodników był to pierwszy tak duży turniej w życiu. Życzymy im kolejnych sukcesów sportowych.

 

Zespół U-8 wystąpił w następującym składzie: Kacper Jasiński, Maksymilian Długi, Olivier Mrozik, Tomasz Konkel, Szymon Lenc, Ksawery Lenc, Alan Barlasz, Jan Lenc, Paweł Lenc,

 

Zespół U-10 zaprezentował się w poniższym zestawieniu: Błażej Kohnke, Aleksander Kohnke, Oliwier Dąbrowski, Karol Balicki, Nikodem Sobolewski, Tadeusz Baranowski, Mateusz Zieliński, Antoni Taraszkiewicz, Wiktor Wiśniewski, Krzysztof Tul.

 

 Powrót...

Copyright (c) Gmina i MOKSIR Jastarnia. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: seenet.pl.