Wpisz poniżej swój adres e-mail,aby być informowanym o nowościach.

 

 

 

 

 

 

 

Fotospacer

po Jastarni

W pierwszy dzień kalendarzowej jesieni Fotospacery.pl zapraszają do Jastarni.

Właśnie tam odbędzie się ostatni Fotospacer z cyklu Panasonic Lumix: Fotograficzne Perły Polski 2017.


Jesień jest niewątpliwie ciekawym tematem fotograficznym. Zwłaszcza jeśli na zdjęciach będą pejzaże morskie. Zieleń, turkus i granat morza skontrastowana z pokrywającymi się czerwienią liści drzewami to tylko jeden z argumentów, dla których 23 września warto wziąć udział w Fotospacerze w Jastarni - tegorocznej Fotograficznej Perle Polski!


Dotychczasowe wyprawy grupy pasjonatów testujących aparaty Panasonic Lumix udowodniły, że żadne z perłowych miejsc nie jest tak oczywiste i znane, jak się by to mogło wydawać. Na tym właśnie polegają Fotospacery. Również tym razem Organizatorzy zadbają o pakiet niespodzianek i atrakcji, które zaskoczą nawet stałych bywalców popularnego kurortu bałtyckiego.


Wrześniowe popołudnie będzie sprzyjało warsztatom poświęconym pracy ze światłem: naturalnym, zastanym oraz sztucznym. Uczestnicy przełożą teorię w praktykę, fotografując malownicze uliczki Jastarni, zachód słońca na plaży czy popisy kitesurferów.


Dodatkową atrakcją będzie okazja do zdobycia nagrody w postaci wydruków własnych zdjęć, wykonanych na zaawansowanej drukarce fotograficznej Epson L850. Po każdym z Perłowych Fotospacerów Uczestnicy mogą nadsyłać wybrane przez siebie zdjęcia z poszczególnych wydarzeń, a jury nagradza trzy z nich i przyznaje fotograficzną nagrodę.


Miejsca i daty

Fotospacer w Jastarni jest ostatnim, choć nie kończącym, etapem Fotograficznych Pereł Polski 2017. Uczestnicy tej wyprawy, którzy nadal mogą zgłaszać swój udział w niej poprzez formularz na stronie www.fotospacery.pl, mają szansę zawalczyć o aparat Panasonic Lumix. Nagrodę tę przyzna jury typując najlepsze zdjęcie z 15 finałowych fotografii wybieranych spośród tych, nadesłanych przez Fotospacerowiczów. Szczęśliwego zwycięzcę (lub zwyciężczynię) poznamy w połowie października.


Pełen harmonogram Fotospacerów w Fotograficznych Perłach Polski 2017:


  • 13 maja - Góry Sowie (zakończony)

  • 10 czerwca - Pałac w Kozłówce (zakończony)

  • 8 lipca - Zamość (zakończony)

  • 19 sierpnia - Płock (zakończony)

  • 23 września - Jastarnia


O firmie Panasonic
Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu zróżnicowanych technologii elektronicznych oraz rozwiązań z zakresu elektroniki konsumenckiej, rozwiązań dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw, branży motoryzacyjnej oraz producentów urządzeń. Od czasu powstania w 1918 r. firma rozwinęła swoją działalność na całym świecie i obecnie zarządza 474 filiami oraz 94 przedsiębiorstwami stowarzyszonymi. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2016 r. zanotowały one skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 56 794 miliardów euro (7553 bilionów jenów). Poświęcając się tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, firma wykorzystuje własne technologie, aby zapewnić swoim klientom lepsze życie i lepszy świat. Więcej informacji o firmie Panasonic znajduje się pod adresem:

http://www.panasonic.com/global

Panasonic Polska - znajdź nas online!
http://www.facebook.com/panasonicpolska
http://www.youtube.com/PanasonicPolska
http://www.panasonic.com

O firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.


Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 67 000 pracowników w 90 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

http://global.epson.com

 

O Fotospacery.pl

Fotospacery.pl to wspólne dzieło grupy zapaleńców - miłośników zwiedzania i pasjonatów fotografii. W ramach Fotospacerów i innych kreowanych wydarzeń przekazują oni zarówno wiedzę o oglądanych miejscach i zabytkach, jak i uczą konkretnych technik fotograficznych. Przede wszystkim jednak dzielą się pasją do fotografowania i spacerowania z aparatem w dłoniach!

 

Kontakt do Fotospacery.pl

Karina Sękowska

e-mail: karina@fotospacery.pl
tel: 531 500 705

 Powrót...

Copyright (c) Gmina i MOKSIR Jastarnia. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: seenet.pl.