Wpisz poniżej swój adres e-mail,aby być informowanym o nowościach.

 

 

 

 

 

 

 

Turniej o Puchar Burmistrza Jastarni wraz z uroczystym otwarciem boiska trawiastego

Dnia 22 maja na nowo otwartym boisku w Jastarni odbył się turniej piłkarski o puchar Burmistrza Miasta Tyberiusza Narkowicza.
Do zmagań zostały zaproszone następujące drużyny: KTS- K Luzino, UKS Jedynka Reda, Jedyneczka Kartuzy, Klif Chłapowo, Kaszuby Połchowo, Brazilian Soccer School Gdynia oraz PKS I Jastarnia i PKS II Jastarnia.
Otwarcie turnieju poprzedziło uroczyste otwarcie boiska z naturalną nawierzchnią, na którym trenowała reprezentacja Polski w piłce nożnej. W ceremonii udział wzięli: Burmistrz Jastarnia, Dyrektor Miejskiego Ośrodka, Kultury, Sportu i Rekreacji, Prezes PKS Jastarnia oraz zawodnicy i rodzice dzieci uczestniczących w turnieju.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie zagrały systemem „każdy z każdym". Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy uzyskały awans do półfinałów, pozostałe cztery drużyny zagrały o miejsca 5-8.
W półfinałach Klif Chlapowo przegrał 0:3 z Jedyneczką Kartuzy, a w drugim półfinale pomiędzy gospodarzami PKS I Jastarnia a UKS Jedyneczka Reda potrzebne były rzuty karne, które celniej wykonywali goście z Redy.
Zwycięzcą turnieju została drużyna z Redy, która pokonała rywali z Kartuz 1:0, a w meczu o III m-ce gospodarze do dogrywce pokonali zespół z Chłapowa.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy przepiękne medale oraz wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy:
Bramkarz: Dominik jankowski- UKS Jedyneczka Reda
Strzelec: Szymon Ostoja- Lniski- Jedyneczka Kartuzy
Zawodnik: Błażej Kohnke- PKS I Jastarnia.
Odbył się także konkurs plastyczny zorganizowany przez PKS Jastarnia, na temat „Moje Euro 2016".
Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miast, Pomorski Związek piłki nożnej oraz Dziennik Bałtycki naszemiasto.pl
Klasyfikacja:
1. UKS Jedynka Reda
2. Jedyneczka Kartuzy
3. PKS I Jastarnia
4. Klif Chłapowo
5. Brazilian Soccer School Gdynia
6. Kaszuby Połchowo
7. KTS-K Luzino
8. PKS II Jastarnia

Składy najlepszych drużyn:
UKS Jedynka Reda
Dominik Jankowski, Szymon Biliński, Patryk Rybczyński, Oskar Wawrzyniak, fabian Robaszkiewicz, Nikodem Zawadzki, Aleksander Bojanowski, Hubert Wincek, Konrad Wincek, Grzegorz Ziemiańczyk, Mateusz Jankowski, Michał Boryś.
Jedyneczka Kartuzy:
Szymon Ostoja- Lniski, Mikołaj Jędrzejczyk, Adam Gdaniec, Artur Szada, Marcel Dejk, Igor Wierciński, Franciszek Bladowski, Adam Joskowski, Borys Jera, Nikodem Łukowicz, Szymon Plichta.

PKS I Jastarnia:
Karol Balicki, Tadeusz Baranowski, Krzysztof Tul, Antoni Taraszkiewicz, Wiktor Wiśniewski, Błażej Kohnke, Oliwier Dąbrowski, Zofia Matachowska, Laura Gurzyńska

Poszczególne wyniki:
PKS I Jastarnia - KTS- K Luzino 6:1
UKS Jedynka Reda - PKS II Jastarnia 3:0
Jedyneczka Kartuzy - Kaszuby Połchowo 5:0
Brazilian soccer School Gdynia - Klif Chłapowo 1:4
PKS I Jastarnia - Kaszuby Połchowo 4:2
UKS Jedynka Reda - Klif Chłapowo 2:0
Jedyneczka Kartuzy - KTS-K Luzino 6:0
Brazilian Soccer School Gdynia - PKS II Jastarnia 6:0
PKS I Jastarnia - Jedyneczka Kartuzy 2:1
UKS Jedynka Reda- Brazilian Soccer School Gdynia 0:1
Kaszuby Połchowo - KTS-K Luzino 7:0
Klif Chłapowo - PKS II Jastarnia 2:0
Mecz o VII miejsce: KTS-K Luzino - PKS II Jastarnia 6:0
Mecz o V miejsce: Kaszuby Połchowo - Brazilian Soccer School Gdynia 1:4
Półfinał: 
PKS I Jastarnia - UKS Jedynka Reda 2:2, karne 0:2
Klif Chłapowo - Jedyneczka Kartuzy 0:3
Mecz o III miejsce: PKS I Jastarnia - Klif Chłapowo 4:2
Finał UKS jedynka Reda - Jedyneczka Kartuzy 1:0

Copyright (c) Gmina i MOKSIR Jastarnia. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: seenet.pl.